شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ

CS CASE-0332

جدید

جنس بدنه: برنجی آب کاری شده با آلیاژ نیکل

سایز اتصال : 1/4 1 اینچ DN32

واشر آبندی شده: NBR

فنر:  steel or inox

قسمت پلاستیکی: PA6 GF30

فشار ورودی: 1-16 (bar)

فشار خروجی: 1/5 بار تا 6/5 بار

فشار خروجی کارخانه: 3 (bar)

دمای کارکارکرد: 30 درجه سانتی گراد

دبی عبوری:  21.17L/D - 1,27 m3/h

ساخت: کشور ترکیه

برای اطلاع از قیمت شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ تماس بگیرید.

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات

جنس بدنه برنجی نیکل اندود
فشار خروجی 1/5 تا 6/5 بار
سایز کانکشن 1/4 1 اینچ - DN32
ماکسیمم دمای کاری 40 درجه سانتیگراد
ماکسیمم فشار ورودی 16 بار
فشار تنظیم کارخانه 3 بار

اطلاعات بیشتر

شیر فشار شکنCS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ

شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ چیست؟

وظیفه شیر فشار شکن یا Pressure Reducing Valve کاهش فشار است. به همین دلیل به آن فشارشکن یا رگلاتور فشار میگویند. شیر فشار شکن CS CASE به صورت اتومات، فشار زیاد و متغیر ورودی را، به فشار کم و ثابت خروجی تبدیل می کنند. و چنانچه در شبکه بعد از شیر فشار شکن، مصرف آب وجود نداشته باشد برای جلوگیری از انباشته شدن فشار استاتیک، شیر فشار شکن به طور اتوماتیک جریان را قطع می کند.  شیر فشار شکن‌ CS CASE عامل مهمی در ایمنی سیستم است و سلامت سایر اجزا را تضمین می‌کند.  شیر فشار شکن CS CASE یا سی اس کیس در دو مدل بدنه بزرگ و بدنه کوچیک و سایزهای مختلف تولید میشود. برند CS CASE یک برند ترک بوده و به دلیل تلفظ ترکی به شیر فشار شکن جاسه نیز در بازار معروف است.

نحوه نصب شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ

هنگام نصب شیر فشار شکن CS CASE بهتر است به نکات زیر توجه فرمایید:

1- اولین گام نصب فشار سنج برای مانیتور کردن فشار در مسیر است. این فشار سنج میتواند بعد از فشار شکن نصب شود. و یا مانند فشار شکن CS CASE روی خود شیر نصب شود.

2- بهتر است برای سهولت در سرویس و تنظیم مجدد شیر در مواقع مورد نیاز، در دو سمت فشارشکن دو شیر قطع و وصلی نصب کنید. که بتوانید در هنگام سرویس جریان آب را به راحتی قطع کنید.

3- شیر را حتما در جهتی که برای عبور سیال روی آن حک شده نصب نمایید.  

برای تنظیم شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ :

1- ابتدا جریان شیر خروجی را ببندید. (تصویر 1)

2- درپوش پلاستیکی پایین فشار شکن را برمی‌داریم. (تصویر 2)

3- به کمک یک آچار آلن پیچ تنظیم فشار را می‌چرخانیم. با چرخاندن پیچ تنظیم فشار شکن در جهت حرکت عقربه‌های ساعت فشار خروجی را میتوان افزایش و برعکس آن، فشار خروجی را کاهش داد. (تصویر 3)

4- با مشاهده فشار خروجی از روی گیج فشار و رسیدن به عدد دلخواه درپوش پلاستیکی را در جای خود قرار داده و شیر قطع جریان را دوباره باز کنید. (تصویر 4)

! نکته!:  بهتر از پس از کالیبره کردن اولیه‌ی فشار شکن اجازه دهید سیال یک سیکل کامل را طی کند. و دوباره به فشار شکن باز گردد و سپس مجددا در صورت نیاز فشارشکن را تنظیم کنید.

نکات مهم انتخاب شیر فشار شکن مناسب:  

اولین قدم در انتخاب شیر دقت  در محل استفاده از شیر و اطلاع از نحوه مصرف بخار می‌باشد. در مواردی که دقت بسیار زیادی مورد نظر نیست، بهترین انتخاب، شیر فشارشکن با عملکرد مستقیم است. در مصارف بیشـتر بخـار و به منظور کنترل بسیار دقیق، شیرهای فشارشکن از نوع پایلوت‌دار می‌توانند از بهترین انتخاب‌ها باشند.
انتخاب سایز بزرگتر از حد لازم برای شیرها، علاوه بر افزایش هزینه خرید شیر، باعث فرسودگی سـریع‌تر شـیرخواهد شد. زیرا در بارهای کم شیر ناچاراً بایستی در حالت نزدیک به بسته کار کند. و بـه علـت  ایجـاد فاصـله کوچـک بـین قسمت پلاگ شیر و نشیمنگاه  آن، سرعت سیال در ایـن قسـمت زیـاد شـده باعـث خـورده شـدن و نـازک گردیـدن قسمت های داخلی خواهد گردید. به علاوه حرکت  بسیار کوچک در شیر باعث تغییرات زیاد د ر میزان گذر سیال گشـته باعث تغییرات فشار بیشتر در خروجی خواهد شد.

درباره شرکت سی اس کیس CS CASE (برای دیدن سایر محصولات اینجا کلیک کنید)

شرکت جاسه ونتیل که در ایران به سی اس کیس معروف میباشد. در سال 1984 فعالیت خودش را با طراحی و تولید ابزار آلات بهداشتی صنعتی و تاسیسات در محله ی کاراکوی استانبول شروع کرد. بعد از 11 سال فعالیت در حوزه تاسیسات سال 1995 اولین قدم اصلی با هدف تبدیل شرکت به مجموعه ای با ساختار هدفمند برداشته شد. و نام مجموعه با توجه به بخش اول نام های جانر و سرجان _فرزندان تاسیس کننده مجموعه یعنی آقای حسن ییلماز و خانم یوکسل_ به شکل “جاسه” نامگذاری گردید. بعد از این مجموعه با هدف تولید شیرهای فشارشکن و شیرهای اطمینان که در آن زمان از کشورهای خارجی وارد می شد راه خود را ادامه داد. شرکت سیاس کیس با حفظ و ارتقای کیفیت محصولات خود جایگاه مناسبی را در بازار جهانی پیدا کرده و محصولات خود را به کشور های مختلف نیز صادر میکند. مجموعه جاسه محصولات خود را طبق تکنولوژی روز دنیا تولید میکند. جاسه این اصل را پذیرفته که محصولات را با بیشترین میزان بهره وری ممکن به مشتریان ارائه و عرضه کند .

فروشگاه اینترنتی سنجش صنعت نماینده و وارد کننده محصولات سی اس کیس در ایران آماده ارائه و تامین ابزار آلات مدنظر شما از محصولات این مجموعه را دارا میباشد.جهت خرید شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ تماس بگیرید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ

شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ

جنس بدنه: برنجی آب کاری شده با آلیاژ نیکل

سایز اتصال : 1/4 1 اینچ DN32

واشر آبندی شده: NBR

فنر:  steel or inox

قسمت پلاستیکی: PA6 GF30

فشار ورودی: 1-16 (bar)

فشار خروجی: 1/5 بار تا 6/5 بار

فشار خروجی کارخانه: 3 (bar)

دمای کارکارکرد: 30 درجه سانتی گراد

دبی عبوری:  21.17L/D - 1,27 m3/h

ساخت: کشور ترکیه

برای اطلاع از قیمت شیر فشار شکن CS CASE بدنه بزرگ سایز 1/4 1 اینچ تماس بگیرید.

نوشتن نقد و نظر

19 محصولات دیگر در همان شاخه:

دانلود