گاز فریونی R22 دی وای DY

R22-DY

جدید

مناسب برای مصارف عمومی
کیفیت عالی و خلوص 99.9%
پتانسیل آسیب رسانی به اوزون:0.034
پتانسیل گرم کردن زمین: 1790 

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

گاز فریونی R22 دی وایDY

شرکت DY یکی از بزرگترین  و بنام ترین تولید کنندگان انواع گاز های فریونی می باشد که همواره کیفیت و درجه خلوص آن در آزمایشگاه های معتبر دنیا ثبت و تایید شده است .

گاز فریون چیست؟

گاز فریون یک نام تجاری برای طبقه ای از مواد شیمیایی که به عنوان یک سردکننده در سیستمهای مطبوع (به عنوان کلروفلوروکربن ها یا سی اف سی میدانند) استفاده می شود .
فریون گازی است که در دمای اتاق به صورت گاز ولی وقتی خنک میشود یا فشرده به حالت مایع درمی آید. غير قابل اشتعال بیرنگ و نسبتا بی بو است. بعضی از گازهای فریون یک عطر اتر مانند دارند.
گاز فریون به متراکم کننده اسپلیت اضافه می شود. متراکم کننده خارج از خانه وبر روی سیستم اسپلیت که بر روی دیوار خارج از مجتمع مسکونی قرار دارد نصب است.
گاز فریون به یک سیستم چرخشی بسته که پیوسته بازیابی میشود اضافه میشود. نشتهای گاز فریون میتوانند از متراکم کننده بیرونی یا در داخل ساختمان زمانی که به متراکم کننده پمپ میشود رخ دهد.
انجمن ملی تهویه مطبوع در آمریکا توصیه می کنند که سطح مایه خنک کننده  سیستم تهویه باید هر سال چک شود.چرا که یک سیستمی که تنها 10% کاهش سطح خنک کنندگی داشته باشد,میتواند باعث افزایش هزینه شما تا 20% به صورت ماهیانه بشود.
و همچنین ادامه کار سیستم تهویه مطبوع با سطح خنک کنندگی پایین میتواند در نهایت به کمپرسور شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند.
گاز فریون 4 بار سنگین تر از هوا است و به همین خاطر در موقع نشت سریع به سطح زمین میرسد و به سرعت پراکنده می شود به خاطر نواسانات بالای آن.قانون های فدرال منع ساخته از اضافه  کردن گاز فریون به سیستم های دارای نشتی چرا که اول باید نشتی سیستم به نفع لایه ازون برطرف شود و بعد مبرد به سیستم تزریق شود .

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

گاز فریونی R22 دی وای DY

گاز فریونی R22 دی وای DY

مناسب برای مصارف عمومی
کیفیت عالی و خلوص 99.9%
پتانسیل آسیب رسانی به اوزون:0.034
پتانسیل گرم کردن زمین: 1790 

نوشتن نقد و نظر

6 محصولات دیگر در همان شاخه: