کنتور گاز دیافراگمی G10 گاز سوزان

GS-76-010A

جدید

مدل: G10
حداکثر سرعت جریان: 16 m3/h
سایز اتصال: 2 اینچ
فشار کاری: 18 mbr
جنس بدنه: استیل
رنج دما: 29- تا 60+  درجه سانتی گراد
دارای تاییدیه استاندارد
ساخت: کشور ایران

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

کنتور گاز دیافراگمی G10 گاز سوزان

انواع کنتور گاز خانگی و صنعتی با ظرفیت مختلف و قالبیت بالا در شرکت تولیدی  صنعتی  گازسوزان  طراحی و تولید می گردد. برای مصارف خانگی  و صنعتی کنتورها با ظرفیت مختلفی پیش بینی شده است که در عین داشتن  دقت و کیفیت جهت تنظیم فشار گازهای طبیعی مناسب هستند.

انواع کنتور گاز خانگی و صنعتی در برند های مختلف در فروشگاه اینترنتی ایران پویا صنعت عرضه میشود.در صورت تمایل به خرید انواع کنتور گاز و نیاز به مشاوره رایگان توسط مهندسین مجرب خط گاز و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات کنتور گاز G10 گازسوزان:

کنتور گاز دیافراگمی چیست؟

کنتور گازی دیافراگمی یا کنتور گاز یا شماره انداز گاز در واقع وسیله ای است برای اندازه گیری حجم گاز. نحوه عملکرد کنتور گاز دیافراگمی به این صورت است که این دستگاه شامل دو محفظه است که توسط یک دیافراگم از هم جدا شده‌اند و با عبور جریان گاز این محفظه‌ها پر و خالی شده و سبب حرکت دیافارگم میشوند. این حرکت دیافراگم به کمک یک میل لنگ به یک شماره انداز مکانیکی یا دیجیتالی منتقل میگردد و میتوان میزان حجم گاز عبوری از کنتور گاز G10 را متوجه شد.

به طور کلی کنتور گازهای شرکت گاز سوزان به دو دسته کنتور گاز خانگی و کنتور گاز صنعتی تقسیم میشوند.

ظرفیت کنتور گاز خانگی به مراتب پایینتر از ظرفیت کنتور گاز صنعتی می‌باشد. ابعاد و سایز کنتور گاز خانگی نیز کوچکتر است. معمولا ظرفیت کنتور گاز خانگی زیر 160 متر مکعب بر ساعت می باشد. و برای ظرفیت‌های بالاتر باید از کنتور گاز صنعتی گاز سوزان استفاده کرد.

انواع کنتور گاز :

کنتور گاز خانگی گاز سوزان به 8 دسته کلی تقسیم میشوند:

1.کنتور گاز دیافراگمی آنالوگ     2. کنتور گاز دیافراگمی دیجیتال یا کنتور گاز هوشمند     3.کنتور گاز دیافارگمی با تصحیح کننده دما و فشار     4.کنتور گاز کارتی اعتباری     5.کنتور گاز روتاری     6.کنتور گاز التراسونیک خانگی     7.کنتور گاز صوتی     8.کنتور گاز جرمی حرارتی 

کنتور گاز صنعتی گاز سوزان نیز به 4 دسته کلی تفسیم میشوند:

1.کنتور گاز التراسونیک صنعتی      2.کنتور گاز ورتکس     3.کنتور گاز توربینی     4.کنتور گاز کوریولیس

راهنمای انتخاب و ظرفیت کنتور گاز خانگی گاز سوزان مدل دیافراگمی :

در انتخاب کنتور مناسب باید به سایز کنتور گاز دقت ویژه ای داشته باشید

دستکاری کنتور گاز G10

سایت سنجش صنعت به طور جدی از دو جهت به شما همکاران و مصرف کنندگان عزیر هشدار میدهد که از هرگونه دستکاری و تنظیم سرخود کنتور و رگلاتور خط گاز خودداری فرمایید. اول اینکه این اقدام شما میتواند بسیار خطرناک و دردسرساز باشد و از طرفی دیگر به هیچ عنوان اخلاقی و قانونی نیست.

راهکار های زیاد اصولی و غیر اصولی برای کاهش مصرف یا افزایش فشار گاز وجود دارد. مثلا در مواردی با نصب برخی دستگاه ها و اقدامات میتوان باعث صرفه جویی در مصرف گاز شد. ولی باید به این مسئله توجه داشت که ممکن است برخی از این راهکار ها برای ما خطر آفرین یا در بعضی مواقع مرگبار باشند و یا به سایر دستگاه های سیستم خسارت وارد کنند. این راهکار ها معمولا با دستکاری کنتور گاز یا رگلاتور گاز همراه است زیرا دستکاری کنتور گاز G10 آن را از حالت استاندارد کارخانه خارج میکند و باعث بوجود آمدن خطرات جبران ناپذیر میشود. همچنین با پیشرفت تکنولوژی و نصب کنتور های هوشمند عملا تقلب و دزدی گاز غیر ممکن شده است معمولا دستکاری کنتورهای مکانیکی راحتتر از کنتور های دیجیتالی هستند, بعلاوه اینکه در کنتور های هوشمند هرگونه تغییراتی ثبت میشود که به راحتی قابل شناسایی برای مامورین گاز است.دستکاری کنتور های مکانیکی معمولا با فشار دادن شمارنده های قرمز کنتور و یا تعوثض قطعات برد آن انحام میشود.یکی دیگر از اقداماتی که در دستکاری کنتور گاز G10 انجام میشود ساختن حصار و قفس یا حفاظ برای جلوگیری از سرقت کنتور یا رگلاتور است که بسیار کار غیر اصولی و خطرناکی است.زیرا در هنگام حوادثی مانند زلزله و اتش سوزی نیرو های امدادی باید دسترسی سریع به کنتور یا رگلاتور داشته باشند.لطفا با دستکاری کنتور گاز G10 و اقدامات غیر اصولی جان خود و خانواده خود ودیگران را به خطر نیندازید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

کنتور گاز دیافراگمی G10 گاز سوزان

کنتور گاز دیافراگمی G10 گاز سوزان

مدل: G10
حداکثر سرعت جریان: 16 m3/h
سایز اتصال: 2 اینچ
فشار کاری: 18 mbr
جنس بدنه: استیل
رنج دما: 29- تا 60+  درجه سانتی گراد
دارای تاییدیه استاندارد
ساخت: کشور ایران

نوشتن نقد و نظر

9 محصولات دیگر در همان شاخه: