لرزه گیر مهار دار ارتعاشات صنعتی نوین

جدید

10 سال گارانتی و ضمانت تعویض

ساخت: کشور ایران

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

لرزه گیر مهار دار ارتعاشات صنعتی نوین

لرزه گیر چیست؟

بدون شک با شنیدن لرزه گیر این سوال برایتان مطرح می شود که لرزه گیر چیست؟ کاربرد لرزه گیر ها چه می باشد؟ و سوال هایی این چنینی!

جالب است  بدانی د که منظور از لرزه گیر ها، ابزار هایی ضد ارتعاش و صنعتی می باشند که به دلیل داشتن خاصیتی ضد ارتعاشی و تغییر شکل، فاکتوری مهم در کاهش و محو نمودن سر و صدا های احتمالی می باشند. قطعاتی که از کاربرد بسیار زیادی در خطوط لوله ها از جمله لوله های پمپ، فن ها، کمپرسور ها، توربین ها و... برخوردار می باشند.

همین مسئله سبب گشته تا در بازار امروزی شاهد شمار بسیار زیادی از انواع لرزه گیر ها باشیم. محصولاتی پرکاربرد که توسط برند ها و شرکت هایی متنوع تولید و عرضه می شوند. اما جالب است بدانید که در میان شمار  بسیار زیاد این شرکت ها امروزه فروشگاه آنلاین سنجش صنعت، با عرضه محصولاتی برتر از برند های معتبر از جمله ارتعاشات صنعت نوین و ارتعاشات صنعتی ایران و ارائه این محصولات به صورت اینترنتی امکان خریدی آسان و غیر حضوری را برای تمامی افراد فراهم آورده است.

هر آنچه می باید از لرزه گیر ها بدانید!

همان طوری که پیش تر اشاره کردیم در بازار امروزی شاهد تنوع بسیار زیاد لرزه گیر ها می باشیم. تجهیزاتی دینامیکی که از جمله محبوب ترین آن ها می توان به لرزه گیر ارتعاشات صنعتی ایران و لرزه گیر ارتعاشات صنعت نوین اشاره کرد.

قطعاتی دینامیکی که از کاربرد بسیار زیادی در صنایع گوناگون از جمله دارو سازی، تاسیساتی، شیمیایی و پتروشیمی برخوردار می باشند. قطعاتی که نه تنها منجر به کاهش لرزش ها، صدا ها، شوک ها و به طور کلی حرکات کششی، انقباضی و انبساطی می شوند، بلکه عاملی موثر در افزایش ایمنی ساخت و ساز هایی گوناگون نیز می باشند. فاکتوری مهم که نه تنها منجر به افزایش ایمنی می شود، بلکه به دلیل کاهش چشمگیر خطرات احتمالی، از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه می باشد.

قطعاتی مکانیکی که از جمله مهم ترین کاربرد آن ها می توان به کاربرد آن ها در صنایع پالایشگاهی، پتروشیمی، موتور خانه ها، حرارتی و تهویه اشاره کرد.

انواع لرزه گیر ها

لرزه گیر ها در بازار به دو دسته  عمده رزه گیر لاستیکی و لرزه گیر آکاردئونی تقسیم می شوند.

انواع لرزه گیر لاستیکی

   •        لرزه گیر مهاردار
   •        لرزه گیر بدون مهار

انواع لرزه گیر آکاردئونی

   •        لرزه گیر یک جداره جوشی
   •        لرزه گیر دو جداره حوشی
   •        لرزه گیر دو جداره حوشی مهاردار
   •        لرزه گیر جوشی تمام استیل
   •        لرزه گیر سر دنده تمام استیل
   •        لرزه گیر دو جداره سر دنده تمام ااستیل مهاردار
   •        دو جداره ساده فلنچی
   •        لرزه گیر دو جداره مهاردار

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

لرزه گیر مهار دار ارتعاشات صنعتی نوین

لرزه گیر مهار دار ارتعاشات صنعتی نوین

10 سال گارانتی و ضمانت تعویض

ساخت: کشور ایران

نوشتن نقد و نظر

18 محصولات دیگر در همان شاخه: