ترموستات جداری ایمیت IMIT

IMIT-BRC-545875

جدید

رنج اندازه گیری دما 20-90 درجه سانتی گراد
درجه حفاظت : IP30
کلاس عایق بندی: 1
سایز کانکشن: 1/2 اینچ
ساخت: کشور ایتالیا

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

ترموستات جداری ایمیت IMIT
درباره کمپانی IMIT :

IMI این کمپانی 100% ایتالیایی واقعیت جدیدی دردنیای ترمومتر،مانومتر می باشد.  فرآیند تکمیلی IMIT، تولیدات جدید، کیفیت برتر، فعالیت و کارایی بدون وقفه با نگاهی مخصوص و ویژه در انرژی های جدید IMIT را نامی شناخته شده و معتبر در این صنعت نموده است.
IMIT با بیش از 90 سال سابقه همراه با تیمی مجرب و کوشا همیشه جوابگوی کلیه درخواست های بازار بوده وهمیشه تجربه را سر منشاء و تکنولوژی را راه پیشرفت درنظر گرفته است و تمامی تولیدات در ایتالیا ساخته می شود.
IMIT بدعت گذاراین صنعت بوده و با گذراندن تمامی تست های لازم وارائه 70 مدل جدیدازرشد چشمگیری بهره مند شده و چالش را راهی برای بهترین شدن دانسته است.
تمامی تولیدات IMI را می توان به  سادگی استفاده کرد و طوری طرح و برنامه ریزی شده اند که در حفظ انرژی نیز موثر  می باشند، درصورت هرگونه شبهه ای فقط کافی است یک باریکی از این تولیدات را تست نمائید.
IMIT با به  کار گیری پرسنل بسیار مجرب  دارای کیفیت استاندارد می باشد که مناسب با تکنولوژی روز لازم است.  لازم به ذکر است که تولیداتی چینی با مارک IMIT در بازار موجود است که هیچ نسبتی با IMIT ایتالیا ندارد.  

ترموستات جداری چیست؟

دربعضي ازترموستات ها سنسور آن به گونه اي است كه در داخل  آكوستات و بدون دنباله قرار دارد و براي سطح تماس بيشتر سنسوربا جدار خارجي لوله ها محل اتصال سنسوربه جدار لوله را بصورت انحنا ٴدار مي سازند اين كنترل كننده به نام  آكوستات  جداري معروف است. براي نصب آن بايستي جدار لوله را كاملاً تميز نمود و بدون قرار دادن هيچ گونه عايقي با بست به خصوص (فنري) درمحل مورد نظر (معمولاً لوله هاي برگشت به ديگ يا مخزن) نصب مي گردد.  معمولاً ازآكوستات جداري در موتورخانه حرارت ومركزي براي فرمان دادن به پمپ هاي سيركولاتور استفاده مي گردد به   طوري كه درجه حرارت  آب برگشتي را كنترل كند.

توجه :

در سيستم هايي كه ديگ وتجهيزات موتورخانه بالا تر از رادياتورها باشدرنج آكوستات جداري تقريباً مساوي با آكوستات مستغرق مي باشد.

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

ترموستات جداری ایمیت IMIT

ترموستات جداری ایمیت IMIT

رنج اندازه گیری دما 20-90 درجه سانتی گراد
درجه حفاظت : IP30
کلاس عایق بندی: 1
سایز کانکشن: 1/2 اینچ
ساخت: کشور ایتالیا

نوشتن نقد و نظر

16 محصولات دیگر در همان شاخه: