ترموستات آنتی فریز 25C پن جانسون کنترل JOHNSON CONTROL

A19ACA-25C

جدید

ترموستات تک مرحله  مدل آنتی فریز اصل 
دمای کارکرد: 5- تا 28 درجه سانتی گراد
طول دنباله: 1.8 متر
ساخت: کشور مکزیک

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

ترموستات پن جانسون کنترل (آنتی فیریز) JOHNSON CONTROL
ترموستات آنتی فیریز چیست؟

ترموستات آنتی فریز برای جلوگیری از انجماد آب در کویل های برودتی و یا کویل های حرارتی که در زمستان در معرض جریان هوا سرد مانند هواساز، و یا سیستم هایی که صد در صد در زمستان از هوای تازه(Fresh Air) استفاده می کنند کاربرد دارد . در اواپراتورهای آبی چنانچه درجه حرارت آب داخل اواپراتور از حد تعیین شده پایین تر رود سیستم دچار مشکلاتی می گردد که خسارت های زیادی را به دنبال دارد. به همین علت جزء کنترل های حفاظتی (حد) می باشد.
در سیستم های تبرید تراکمی اگر چنانچه درجه حرارت آب اواپراتور به نقطه انجماد نزدیک شود ترموستات آنتی فریز مدار کمپرسور را به حالت قطع (Off) می برد. و در سیستم های جذبی (ابزوربشنها) اگر چنانچه درجه حرارت آب در اواپراتورپایین رود  امکان انجماد آب (مبرد) وجود دارد.
که در این سیستم ها نیز مشکلاتی را بوجود می آورد. عملکرد این ترموستات مشابه با ترموستات های کانالی و اغلب از سنسورهای گاز یا مایع و Bellows (بلوز)جهت قطع میکروسوئیچ ترموستات استفاده می کنند. این کنترل کننده بایستی در مدار فرمان طوری قرار گیرد که با تغییر
پلاتین های آن بلافاصله سیستم خاموش و از ادامه جذب حرارت در اواپراتور جلوگیری بعمل آید. ترموستات آنتی فریز دارای دکمه (Reset) بوده که پس از عمل مجدداً بطور خودکار وصل نمی کند. همچنین دارای یک ضامن مکانیکی است که پس از تنظیم آن را قفل و رنج آن تغییر نمی کند.

محل نصب بالب آنتی فریز و تنظیم آن
محل نصب بالب آنتی فریز در اواپراتور های آبی در سردترین نقطه اواپراتور است که معمولاً در قسمت خروجی گاز و زیر پوسته اواپراتور می باشد . زیرا آب سرد و سنگین از قسمت پایین اواپراتور  شروع به  یخ زدن می نماید. و تنظیم آن بستگی به فشار سیستم و نقطه انجماد آب در آن فشار دارد ولی بطور معمول حدود 5ocتا7oc درجه بالتر از نقطه انجماد در فشار متناظر با سیستم تنظیم می شود.

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

ترموستات آنتی فریز 25C پن جانسون کنترل  JOHNSON CONTROL

ترموستات آنتی فریز 25C پن جانسون کنترل JOHNSON CONTROL

ترموستات تک مرحله  مدل آنتی فریز اصل 
دمای کارکرد: 5- تا 28 درجه سانتی گراد
طول دنباله: 1.8 متر
ساخت: کشور مکزیک

نوشتن نقد و نظر

16 محصولات دیگر در همان شاخه: