فن کوئل سقفی روکار کابین دار شیب دار HL تهویه

جدید

ظرفیت:200-1200 CFM
ساخت: کشور ایران

جزییات بیشتر

12,590,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

فن کوئل سقفی روکار کابین دار شیب دار HL تهویه

فن کویل دستگاهی جهت سرمایش و گرمایش و بطور کلی تهویه مطبوع در ساختمانهای مسکونی، تجاری و صنعتی می‌باشد. بخش اصلی فن کویل از یک یا چند ردیف کویل مسی دارای پره‌های آلومینیومی تشکیل شده که زیر یا پشت آن یک فن (دمنده) قرار دارد. همچنین یک فن کویل از فیلتر هوای قابل تعویض یا قابل شستشو، شیر فلکه و شیر هواگیری نیز تشکیل شده‌است. در فن کویل‌ها درجه حرارت توسط ترموستات و مقدار رطوبت توسط هیومیدستات و مقدار هوا توسط فن و مقدار هوای تازه به روشهای متداول کنترل می‌شود.

نحوه عمل در فن کویل ها بدین صورت است که  آب گرم یا سرد را از واحد مرکزی دریافت کرده و درون کویل ها منتقل می شود. فن کویل ها می‌توانند ترموستات سرخود داشته باشند یا توسط سیستم مدیریت انرژی ساختمان توسط سیستم دیجیتالی کنترل شوند.

فن کویل ها به دو بخش تقسیم می شود: دو لوله‌ای یا چهار لوله‌ای. در فن کویل دو لوله یک لوله تغذیه آب و یک لوله برگشت داریم. لوله تغذیه، آب گرم یا سرد را با توجه به فصل سال تهیه می‌کند. در فن کویل چهار لوله ای دو لوله آب تغذیه و دو لوله برگشت وجود دارد. در این شرایط می توانیم آب گرم یا سرد را به صورت هم زمان برای مکان هایی که نیاز به گرما و سرما در بخش های مختلف  ساختمان داریم فراهم کنیم. بسته به دمای آب سرد و رطوبت نسبی فضا این احتمال وجود دارد کویل خنک کننده جریان هوا را خشک کند و بر اثر این فرایند نیاز به درین می‌شود.  فن کویل ها برای این منظور دارای یک ظرف تخلیه می باشند . ساده ترین وسیله برای تخلیه میعانات از چند فن کویل استفاده از اتصالاتی است که به نقطه ای مناسب تخلیه شود.

کاربرد ها:

  1.  با استفاده از فن کویل ها تجهیزات مرکزی گرمایش، سرمایش کوچکتر می شود.
  2.   این سیستم صرفا نیاز به لوله کشی دارد که فضای کمتری نسبت به کانال کشی اشغال می کند.
  3.   نصب لوله کشی و سیم کشی راحت تر از کانال کشی می باشد.
  4.    قسمت های بدون سکنه ساختمان می تواند خاموش باشد که در هزینه صرفه جویی می شود.
  5.   قابلیت نفوذ %۱۰۰ از هوای بیرون را دارد.
  6.    در مدلهایی که بصورت توکار نصب می‌شوند مثل فن کوئل های کاستی صدا تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد.

فن‌کوئل‌ها  با توجه به محل نصب و روکار یا توکار بودن به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. فن کویل های کاستی، کانالی، زمینی، سقفی و دیواری از جمله آن می باشد.
فن کوئل سقفی روکار کابین دار تهویه با قابلیت تولید در ظرفیتهای 200 تا 1200 cfm ، طراحی بسیار زیبا ، دارای ابعاد بسیار مناسب و اشغال کمترین فضا، دارای فیلتر با قابلیت شستشو و تعویض بسیار آسان، سطح صدای بسیار پایین،به بازار عرضه می شود.
از دیگر ویژگیهای فن کوئل سقفی روکار کابین دار تهویه می توان به دارا بودن دریچه خروجی از جنس ABS با مقاومت بالا و بسیار زیبا، بدنه داخلی از ورق گالوانیزه مرغوب، بدنه خارجی از ورق الکتروگالوانیزه با پوشش رنگ کوره ای مقاوم،عایق کاری تشت تقطیر و قسمت های داخلی بدنه با عایق، اشاره کرد.

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

فن کوئل سقفی روکار کابین دار شیب دار HL تهویه

فن کوئل سقفی روکار کابین دار شیب دار HL تهویه

ظرفیت:200-1200 CFM
ساخت: کشور ایران

نوشتن نقد و نظر

12 محصولات دیگر در همان شاخه: