شیر توپی ''1/2 جیاکومینی

R250X003

جدید

ساخت: کشور ایتالی

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات

جنس بدنه کروم
سایز کانکشن خروجی "1/2

اطلاعات بیشتر

شیر توپی ''1/2 جیاکومینی

لینک محصول در سایت جیاکومینی Giacomini

شیر توپی ''1/2 جیاکومینی یا بال ولو (Ball Valve) چیست؟

شیر توپی ''1/2 جیاکومینی یا گازی شیرهایی با حرکت چرخشی هستند. که در آن ها از مجرابندی که به شکل کروی می باشد استفاده می شود. که این مجرابندها برای باز و بسته کردن جریان  در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. Ball Valve ها شـیرهای ساده قـطع  و وصـل می باشند. که از یک قطـعه توپی شکل برای متوقف کردن و راه اندازی دبی سیال در پایین دست شیر استفاده  می شود. با چرخش ساقه شیر به سمت بازشدن توپی چرخیده و سوراخی که در وسط آن تعبیه شده است در مسیر ورود و خروج سیال قرار گرفته و در نتیجه سیال از شیر عبور می کند.

 

درباره شرکت  Giacomini

(برای دیدن محصولات جیاکومینی Giacomini اینجا کلیک کنید)

جیاکومینی یکی از بزرگترین  تولید کننده های محصولات برنجی و سیستم های گرمایش و سرمایش از کف و سقف، اندازه گیری انرژی حرارتی و تنظیم آب و گاز در جهان است. هم اکنون کمپانی جیاکومینی بیش از 1000 کارگر دارد و در حدود 80 درصد از تولیدات و محصولات خود را در بیش تر از 100 کشور در سراسر جهان صادر می کند. کارخانه  جاکومینی در سان مائوریتزیو دی اوپاگلیو ایتالیا است.این کمپانی بیش از 6000 قلم محصول دارد. و در 4 کارخانه در ایتالیا تشکیل شده است. جیاکومینی روزانه از 100 تن برنج , 85 تن محصولات جیاکومینی تولید میکند.

شرکت ایران پویا صنعت با سابقه چندین ساله به عنوان نمایندگی انحصاری جیاکومینی در ایران آماده تامین تجهیزات و ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می‌باشد. برای اطلاع از قیمت شیر توپی ''1/2 جیاکومینی با ما تماس بگیرید.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

شیر توپی ''1/2 جیاکومینی

شیر توپی ''1/2 جیاکومینی

ساخت: کشور ایتالی

نوشتن نقد و نظر

13 محصولات دیگر در همان شاخه:

دانلود