شیر فشار شکن سایز 1/2 اینچ قابل تنظیم RBM

2909.04.00

جدید

 • فشار نامی : 25 بار برای آب سرد 40 درجه سانتیگراد

                          16 بار برای آب گرم 80 درجه سانتیگراد

 • فشار پایین دست قابل تنظیم : 0.8 تا 7 بار
 • ماکسیمم دمای کاری: 80 درجه سانتیگراد
 • فشار ÷یش فرض: 3 بار
 • فیلتر Grade 800 um
 • ساخت ایتالیا

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

شیر فشار شکن سایز 1/2 اینچ قابل تنظیم RBM

لینک محصول در سایت آر بی ام Rbm

درباره شرکت RBM ایتالیا

(برای دیدن سایر محصولات آر بی ام Rbm اینجا کلیک کنید)

برند RBM در سال 1953 در ایتالیا تأسیس شد، امروزه یک پیشرو در صنعت لوله کشی و گرمایش است که در سراسر جهان فعالیت می کند. این شرکت دارای 4 کارخانه تولید در منطقه Brescia ( 2 کارخانه برای تولیدات برنجی و 2 کارخانه برای پردازش پلاستیک)، 6 شعبه و بیش از 250 کارمند در سراسر جهان است.RBM ایتالیا در حال حاضر یکی از بزرکترین تولید کننده‌های برنحی در دنیا می‌باشد که تولید کننده بهترین محصولات اعم از فشارشکن , ایرونت , شیر اطمینان و سایر شیرالات صنعتی است.شرکت ایران پویا صنعت به عنوان نماینده انحصاری RBM در ایران از سال 1392 محصولات با کیفیت این برند را در بازار عرضه و به فروش می‌ رساند. جهت دریافت مشاوره با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.فشار شکن چیست ؟

شیرهای فشارشکن، فشار بالای سیال ورودی را به فشار کمتر و ایمن‌تری برای خانه شما کاهش می‌دهند. آنها به طور معمول بر روی خط اصلی سیال در کنار شیر قطع نصب می شوند.هنگامی که سیال از شیر عبور می کند، از دیافراگمی که به یک فنر متصل است می گذرد و با حرکت آب از شیر از طرف دیگر فشار را تا حد مورد نظر کاهش می دهد.یک شیر فشارشکن همچنین می‌تواند روی هر فشار پایین دستی دلخواه در محدوده طراحی آن تنظیم شود. هنگامی که شیر تنظیم شد، فشار کاهش یافته علیرغم تغییرات فشار منبع تغذیه و تغییرات بار سیستم حفظ می شود.فشار شکن ها عامل مهمی در ایمنی سیستم هستند و سلامت سایر اجزا را تضمین می کند.

نحوه نصب شیر فشار شکن Rbm :

در هنگام نصب شیر فشار شکن rbm بهتر است به نکات زیر توجه فرمایید:

1) اولین گام , نصب فشار سنج برای مانیتور کردن فشار در مسیر است. این فشار سنج میتواند بعد از فشار شکن نصب شود و یا مانند فشار شکن rbm روی خود شیر نصب شود.

2) بهتر است برای سهولت در سرویس و تنظیم مجدد شیر در مواقع مورد نیاز, در دو سمت فشارشکن دو شیر قطع و وصلی نصب کنید که بتوانید در هنگام سرویس جریان آب را به راحتی قطع کنید.

3) شیر را حتما در جهتی که برای عبور سیال روی آن حک شده نصب نمایید. 

نحوه تنظیم شیر فشار شکن rbm :

1) ابتدا جریان شیر خروجی بعد از فشار شکن را ببندید.

2) به کمک دسته مندرج تنظیم فشار روی فشار شکن  ار بی ام میتوانید فشار خروجی را تنظیم کنید.

3) با مشاهده فشار خروجی از روی گیج فشار و رسیدن به عدد دلخواه فشار شکن شما کالیبره شده و  میتوانید شیر قطع جریان را دوباره باز کنید.

! نکته ! : بهتر از پس از کالیبره کردن اولیه‌ی فشار شکن اجازه دهید سیال یک سیکل کامل را طی کند و دوباره به فشار شکن باز گردد و سپس مجددا در صورت نیاز فشارشکن را تنظیم کنید.

نکات مهم انتخاب شیر فشار شکن مناسب : 

اولین قدم در انتخاب شیر دقت  در محل استفاده از شیر و اطلاع از نحوه مصرف بخار می باشد. در بارهاي کوچک که دقت بسیار زیادي مورد نظر نیست، بهترین انتخاب، شیر فشارشکن با عملکرد مستقیم است. در مصارف بیشـتر بخـار و به منظور کنترل بسیار دقیق، شیرهاي فشارشکن از نوع پایلوت دار می توانند از بهترین انتخاب ها باشند.
انتخاب سایز بزرگتر از حد لازم براي شیرها، علاوه بر افزایش هزینه خرید شیر، باعث فرسودگی سـریع تر شـیرخواهد شد, زیرا در بارهاي کم شیر ناچاراً بایستی در حالت نزدیک به بسته کار کند و بـه علـت  ایجـاد فاصـله کوچـک بـین قسمت پلاگ شیر و نشیمنگاه  آن، سرعت سیال در ایـن قسـمت زیـاد شـده باعـث خـورده شـدن و نـازك گردیـدن قسمت هاي داخلی خواهد گردید. به علاوه حرکت  بسیار کوچک  در شیر باعث تغییرات زیاد د ر میزان گذر سیال گشـته باعث تغییرات فشار بیشتر در خروجی خواهد شد.

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

شیر فشار شکن سایز 1/2 اینچ قابل تنظیم RBM

شیر فشار شکن سایز 1/2 اینچ قابل تنظیم RBM

 • فشار نامی : 25 بار برای آب سرد 40 درجه سانتیگراد

                          16 بار برای آب گرم 80 درجه سانتیگراد

 • فشار پایین دست قابل تنظیم : 0.8 تا 7 بار
 • ماکسیمم دمای کاری: 80 درجه سانتیگراد
 • فشار ÷یش فرض: 3 بار
 • فیلتر Grade 800 um
 • ساخت ایتالیا

نوشتن نقد و نظر

14 محصولات دیگر در همان شاخه:

دانلود