فشار شکن فارگ (FARG) مدل 504

Art. 504

جدید

فشار ورودی: 25 بار
کالیبره شده بر روی: 3 بار
فشار خروجی: 0.5 تا 5 بار
حد اکثر دما: 80 درجه سانتی گراد
جنس بدنه: برنج با روکش کروم
جنس فنر: استنلس استیل AISI 304
اورینگ: NBR70
کشور سازنده: ایتالیا

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

فشار شکن فارگ (FARG) مدل 504

فشار شکن های مدل 504 در میان سایر فشار شکن های فارگ بالاترین میزان تحمل فشار کاری را دارند. فشار کاری این مدل از فشار شکن های فارگ (25بار)پ  PN25 است. همچنین تنوع سایز این مدل  ،از 1/2 تا 3 اینچ می باشد.این مدل از فشار شکن های فارگ قابل تنظیم می باشد.

فشار شکن چیست ؟

شيرهاي فشارشكن به صورت اتومات، فشار زياد و متغير ورودي را، به فشار كم و ثابت خروجي تبديل مي كنند و چنانچه در شبكه بعد از شير فشارشكن، مصرف آب وجود نداشته باشد براي جلوگيري از انباشته شدن فشار استاتيك، شير فشار شكن به طور اتوماتيك جريان را قطع مي كند. فشار شکن ها عامل مهمی در ایمنی سیستم هستند و سلامت سایر اجزا را تضمین می کند.

نحوه نصب شیر فشار شکن فراگ :

در هنگام نصب شیر فشار شکن فارگ بهتر است به نکات زیر توجه فرمایید:

1) اولین گام , نصب فشار سنج برای مانیتور کردن فشار در مسیر است. این فشار سنج میتواند بعد از فشار شکن نصب شود و یا مانند فشار شکن Farg روی خود شیر نصب شود.

2) بهتر است برای سهولت در سرویس و تنظیم مجدد شیر در مواقع مورد نیاز, در دو سمت فشارشکن دو شیر قطع و وصلی نصب کنید که بتوانید در هنگام سرویس جریان آب را به راحتی قطع کنید.

3) شیر را حتما در جهتی که برای عبور سیال روی آن حک شده نصب نمایید. 

نحوه تنظیم شیر فشار شکن فارگ Farg  :

1) ابتدا جریان شیر خروجی بعد از فشار شکن را ببندید.

2) به کمک دسته مندرج تنظیم فشار روی فشار شکن  فارگ میتوانید فشار خروجی را تنظیم کنید.

3) با مشاهده فشار خروجی از روی گیج فشار و رسیدن به عدد دلخواه فشار شکن شما کالیبره شده و  میتوانید شیر قطع جریان را دوباره باز کنید.

! نکته ! : بهتر از پس از کالیبره کردن اولیه‌ی فشار شکن اجازه دهید سیال یک سیکل کامل را طی کند و دوباره به فشار شکن باز گردد و سپس مجددا در صورت نیاز فشارشکن را تنظیم کنید.

نکات مهم انتخاب شیر فشار شکن مناسب : 

اولین قدم در انتخاب شیر دقت  در محل استفاده از شیر و اطلاع از نحوه مصرف بخار می باشد. در بارهاي کوچک که دقت بسیار زیادي مورد نظر نیست، بهترین انتخاب، شیر فشارشکن با عملکرد مستقیم است. در مصارف بیشـتر بخـار و به منظور کنترل بسیار دقیق، شیرهاي فشارشکن از نوع پایلوت دار می توانند از بهترین انتخاب ها باشند.
انتخاب سایز بزرگتر از حد لازم براي شیرها، علاوه بر افزایش هزینه خرید شیر، باعث فرسودگی سـریع تر شـیرخواهد شد, زیرا در بارهاي کم شیر ناچاراً بایستی در حالت نزدیک به بسته کار کند و بـه علـت  ایجـاد فاصـله کوچـک بـین قسمت پلاگ شیر و نشیمنگاه  آن، سرعت سیال در ایـن قسـمت زیـاد شـده باعـث خـورده شـدن و نـازك گردیـدن قسمت هاي داخلی خواهد گردید. به علاوه حرکت  بسیار کوچک  در شیر باعث تغییرات زیاد د ر میزان گذر سیال گشـته باعث تغییرات فشار بیشتر در خروجی خواهد شد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

فشار شکن فارگ (FARG) مدل 504

فشار شکن فارگ (FARG) مدل 504

فشار ورودی: 25 بار
کالیبره شده بر روی: 3 بار
فشار خروجی: 0.5 تا 5 بار
حد اکثر دما: 80 درجه سانتی گراد
جنس بدنه: برنج با روکش کروم
جنس فنر: استنلس استیل AISI 304
اورینگ: NBR70
کشور سازنده: ایتالیا

نوشتن نقد و نظر

13 محصولات دیگر در همان شاخه: