رگلاتور 2 اینچ فلنچی الستر جیوانز j125

Elster-J125 S8 B

جدید

سایز: 2 اینچ
خروجی: 140 - 72 میلی‌ بار
فشار: 60 به 2 پوند
مورد استفاده: خط گاز, ایستکاهای تقلیل فشار گاز, مشعلهای گازی
فشار ورودی: حد اکثر 5.2 بار
ظرفیت: 850 متر مکعب بر ساعت
نوع اتصال: فلنچی
جنس بدنه: چدن
ساخت: کشور آلمان

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

مشخصات

سایز کانکشن 1/2 1, 3/4, 2 اینچ
فشار خروجی 1/4 psi 2 /psi
فشار ورودی 60 psi

اطلاعات بیشتر

رگلاتور 2 اینچ فلنچی الستر جیوانز ELSTER-JEAVONS

رگلاتور گاز طبیعی الستر جیوانز Elster Jeavons مدل j125 چیست؟

رگلاتور گاز الستر جیوانز مدل J125 یک تنظیم کننده گاز طبیعی برای مصارف ظرفیت بالا است با انجام دو وظیفه مهم مربوط به نحوه تحویل گاز طبیعی به شما کار می کند: کاهش فشار و تنظیم فشار.

کاهش فشار

یک شرکت گاز طبیعی از طریق شبکه بزرگی از خطوط لوله تحت فشار، گاز طبیعی را به منازل مسکونی می رساند. این سیستم‌ها بین مکان‌های جمع‌آوری گاز و شهرک‌ها و شهرهایی که از سوخت استفاده می‌کنند، گستردگی دارند. این خطوط گاز تحت فشار هستند که امکان انتقال گاز از طریق شبکه لوله را برای رسیدن به خانه ها و مشاغل فراهم می کند. وقتی گاز در نهایت به محل شما رسید، فشار گاز باید به حدی کاهش یابد که وسایل شما بتوانند از آن استفاده کنند.

رگولاتور گاز الستر جیوانز مدل J125شیرهای کاهش فشار مستقیم یا خودکار هستند. این شیرها به این دلیل نامیده می شوند که دارای مکانیزم دریچه فنری داخلی هستند که فشار را کاهش می دهد و برای عملکرد به انرژی دیگری نیاز ندارد.

یک سوپاپ که توسط یک فنر قابل تنظیم پشتیبانی می شود، فشار را در رگلاتور گاز الستر جیوانس مدل J125 تنظیم می کند. شیر فنری فشاری را در برابر فشار مخالف در خط گاز اعمال می‌کند و امکان باز شدن شیر را به اندازه کافی برای تحت فشار قرار دادن سمت پایین دست خانه با توجه به نیاز سطح فشار فراهم می‌کند.

تنظیم فشار

دومین کار ضروری رگولاتور گاز الستر جیوانس مدل J125 رساندن فشار گاز ورودی به خانه به سطح نرمال است. لوله‌کشی خارج از سازه که گاز را تحویل می‌دهد، اغلب گاز را با فشاری بالاتر از حد مورد نیاز منتقل می‌کند و ممکن است این فشار بالا و پایین بیاید. بدون رگلاتور گاز الستر جیوانز مدل J125، فشار گاز در لوله های منتهی به وسایل مختلف می تواند به میزان قابل توجهی تغییر کند یا کاهش یابد.

رگلاتور گاز الستر جیوانس مدل J125 با تشخیص فشار گاز در پایین دست رگلاتور و اصلاح دریچه فنر در صورت لزوم برای تامین جریان مداوم گاز، فشار گاز را به سطح نرمال می رساند. این کار از طریق اتصال مکانیکی بین یک محفظه دیافراگمی پر از گاز از سمت خروجی پایین دست و شیر فنری تنظیم کننده انجام می شود. همانطور که فشار گاز در سمت پایین دست کاهش می یابد، دیافراگم با شیر فنر تعامل می کند تا جریان گاز بیشتری را از سمت ورودی جریان دهد، که به نوبه خود فشار را عادی می کند.

در فروشگاه اینترنتی سنجش صنعت، ما طیف گسترده ای از رگلاتور های گاز و رگلاتور صنعتی و شیرهای تسکین دهنده را برای نیازهای مسکونی، تجاری یا صنعتی شما ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با شماره های 09123095134 و 02177634601 و 77644852 تماس بگیرید.

رگولاتور گاز الستر جیوانز مدل J125 چگونه کار می کند؟

ما درسنجش صنعت یک راهنمای گام به گام ساده در مورد نحوه عملکرد رگولاتور های گاز الستر جیوانس مدل J125 تهیه کرده ایم که نه فقط برای رگلاتور Elster Jeavons بلکه شامل نحوه عملکرد سایر رگلاتور های گاز طبیعی نیز میشود. راهنمای آسان ما شامل توضیحات دقیق است تا بتوانید از زمانی که گاز وارد رگلاتور گاز الستر جیوانز مدل J125می شود تا زمانی که گاز خارج می شود، روند را دنبال کنید.

مرحله 1 - گاز وارد رگلاتور و محفظه می شود

گاز وارد محفظه رگلاتور می شود و به دیافراگم فشار وارد می کند. (عکس شماره 1 و 2)

مرحله 2 - دیافراگم به سمت بالا حرکت می کند

با فشار گاز دیافراگم همانطور که توسط فنر رگلاتور کنترل می شود به سمت بالا حرکت می کند. فشاری که فنر به دیافارگم وارد میکند میزان فشار خروجی گاز را تعیین میکند.. (عکس شماره 3)

مرحله 3 - دیافراگم تثبیت می شود

پیچ سیت دیافارگم میزان نیروی اعمالی توسط فنر به دیافارگم را تعیین میکند. چرخش در جهت عقربه های ساعت دیافراگم را به سمت پایین فشار می دهد و اجازه می دهد تا گاز بیشتری وارد رگلاتور j125 شود. برای کاهش حجم گاز، در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید.هنگامی که نیروی رو به بالا ایجاد شده توسط فشار گاز زیر دیافراگم به همان میزان نیروی رو به پایین اعمال شده توسط فنر برسد، دیافراگم از حرکت می ایستد و ثابت می شود.این اجازه می دهد تا گاز با سرعت نرم و یکنواخت به داخل دستگاه جریان یابد. ( عکس شماره 4)

 

رگلاتور j125 در بازار ایران در دو مدل اصلی و ایرانی عرضه میشود. تفاوت ها و تشخیص این دو جنس از یکدیگر شاید کمی دشوار و نیاز به تخصص داشته باشد. متخصصین خط گاز ما آماده هستند تا در این امر شما را یاری دهند. لذا جهت خرید و اطلاع از قیمت رگلاتور j125Elster Jeavons و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ابعاد رگولاتور گاز 2 اینچ فلنچی الستر جیوانز: 

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

رگلاتور 2 اینچ فلنچی الستر جیوانز j125

رگلاتور 2 اینچ فلنچی الستر جیوانز j125

سایز: 2 اینچ
خروجی: 140 - 72 میلی‌ بار
فشار: 60 به 2 پوند
مورد استفاده: خط گاز, ایستکاهای تقلیل فشار گاز, مشعلهای گازی
فشار ورودی: حد اکثر 5.2 بار
ظرفیت: 850 متر مکعب بر ساعت
نوع اتصال: فلنچی
جنس بدنه: چدن
ساخت: کشور آلمان

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات دیگر در همان شاخه: