ترمومتر غلافی الکلی 20- تا 60 مارک ST

ST-T1

جدید

رنج دما : 120-0  درجه سانتی گراد
سایز کانکشن : 1/2 BSP
ابعاد: 63×150 mm

جزییات بیشتر

0 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

ترمومتر غلافی الکلی رنج 20- تا 60 مارک ST
ترمومتر الکلی چیست 

دماسنج الکلی یک حباب حاوی مایع آلی، لوله ی مویینه متصل به آن و یک حباب بزرگ در بالا دارد . فضای بالای مایع آلی ترکیبی از نیتروژن و بخار مایع است . برای محدوده ی دمایی که با آن می شود کار کرد ، بخش مقعر سطح مایع در لوله ی مویینه قرار گرفته است و با بالا بردن دما و انبساط حجم مایع ، سطح آن به بالای لوله ی مویینه می رسد.
موقعیت سطح مایع در لوله ی مویینه نشان دهنده ی وضعیت دما است که با ملاحظه ی مقیاس درج شده در شیشه می شود به درجه ی آن پی برد .
از مایعات آلی خالص شامل اتانول ، تولوئن ، کروزن و استات ایزوآمیل با توجه به کارخانه ی تولید کننده ی دماسنج الکلی و محدوده ی دمایی استفاده می شود. این مایع ها ساختاری شفاف دارند و به منظور داشتن دیدی بهتر ، موادی به رنگ آبی یا قرمز به آن ها افزوده می شود . نصف شیشه  را که لوله ی مویینه در آن قرار دارد سفید یا زرد می کنند تا زمینه ای به منظور خواندن آسان و دقیق دما به دست آید.

کاربرد های ترمومتر الکلی

برای انجام کارهای  گوناگون ساخته و تولید گردیده است  که مهم ترین نمونه آن دماسنج جیوه ای آزمایشگاهی  و دماسنج الکلی هواشناسی است. دماسنج جیوه ای و الکلی در دو نوع دیواری برای استفاده در منزل و انواع محیطها میباشد و در مدل میله ای که (مصارف آزمایشگاهی و صنعتی) حدود 20الی 3  cmسانتیمتر می باشد .

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

ترمومتر غلافی الکلی 20- تا 60 مارک ST

ترمومتر غلافی الکلی 20- تا 60 مارک ST

رنج دما : 120-0  درجه سانتی گراد
سایز کانکشن : 1/2 BSP
ابعاد: 63×150 mm

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات دیگر در همان شاخه: